Říjen 2010

S přídechem tajemna - 28.10.2010

29. října 2010 v 0:32 | Ewil |  Fotím
.
S fotkama se poslední dobou celkem roztrhl pytel, ale asi mám tu správnou chuť a potřebu. Je na tom něco, co mě uklidňuje. Tenhle rok je vážně zlomový. Pro mě. A v mnoha ohledech. Ne ale ve špatném slova smyslu.
Ale teď k fotkám.
Dneska jsem se byla projít na svoje zamilované místo. Kus nad naším domem je naprosto kouzelná cesta. Je to jako vstup do kouzelného světa nebo procházka jím. Ta atmosféra a pocity, co to ve vás vyvolává, se fakt nedají jen tak popsat slovy. To se musí zažít. Zasvěcení ví :)
Zaměřila jsem se na detaily a pár pohledů, takže pod perex dál...

Upozornění: Tyhle fotky nemají popisek, ale jsou zmenšené, takže nepoužitelné. Přesto - pokud je u někoho uvidím bez mého svolení, rovnou si začněte psát závěť. Bez legrace.
...a ten popisek se může kdykoliv objevit, až Ewil nebude líná.

Melancholie podzimu

23. října 2010 v 12:07 | Ewil |  Fotím
...
Je zvláštní, jak se s příchodem dalších podzimních dní, mění i nálada a celkový pohled. Melancholie. Každý to slovo bere jinak, v jiném směru. A podle toho jsem taky částečně pojala nadpis článku, co se vztahuje k fotografiím pod perexem.
Měla jsem včera zvláštní náladu a možná ji částečně vtiskla i do těch fotek. Ale to přece k focení patří, ne?
Srdce podzimu - Říjen

18. října 2010 v 19:23 | Ewil |  Fotím
...
Přináším další várku fotek. Trochu se s tím roztrhl pytel, ale je fakt, že poslední rok mě to hodně baví. Ve složkách mám hodně fotek, takže jenom čekají, až nebude Ewil líná a zase je označí a zmenší.
Takže by se tu mohlo zase brzy něco objevit. Nefotím nijak světově, ale prostě mě to baví. A to asi bohatě stačí :)

Pod perexem najdeme malé náhledy do jednoho slunečného a deštivého odpoledne.


3. kapitola - V prach

17. října 2010 v 0:23 | Ewil |  Pouto
děti

Tohle už tady bylo. Kdysi. Znala jsem to. Viděla.

Jako kdyby chtěl využít té sekundy, toho milosrdného fragmentu, kdy doufal, že oním smíchem roztříští mou pozornost. Omyl.

To, co byla částečně i moje práce. Hromádka nervů. Troska. Skvělé, Taylore. Vážně dobrá práce.

Hořce jsem se v duchu ušklíbla a prošla kolem zrcadlící plochy, co mi dávala nazpět jen obraz promodralé holky, která hledá příležitost, jak být volná. Navěky.


2. Kapitola: Chlad

17. října 2010 v 0:17 | Ewil |  Pouto
děti

Úryvek druhé kapitoly.

Očividně bych měl degradovat na ledovou kru, ale problém je v tom, že se snaží marně. Potlačil jsem touhu ji tímhle trochu srazit a ironicky se uchechtl, jak jsem se na ni díval.

Mohla jsem počítat s komplikacemi. Vždycky se vyskytly. Ale většinou to nezačínalo rozpory ve vlastních řadách.

Bílá. Pouta. Lepkavý dotek. Vítězství. Cíl.

Diplomatka má potlačenou přeměnu ve vlkodlaka. Nedokáže transformaci. A to jsem hodlal využít. Abych se jí zbavil…


1. Kapitola: Mrtví se někdy vracejí

17. října 2010 v 0:12 | Ewil |  Pouto
děti

Přináším úryvek k první kapitole Pouta, které píšeme s Nins. Odkaz na stránku je přiložený pod perexem spolu s kusem kapitoly.

Krátký pevný stisk ruky. Přímý pohled do očí. Maska. Tvář bez výrazu.

Nevěnoval jsem jí už jediný pohled, zdvořilosti bylo dáno za dost. Očividně i z její strany. No výborně, pak problémy nebudou.

Semknula jsem víčka, když už mi před očima začínala tančit písmenka a slévat se v jeden mohutný chumel, ze kterého vybíhaly linky pera a kreslily mi před vnitřním zrakem tvář. Tu tvář, kterou jsem nechtěla vidět.

Kličkoval jsem mezi auty, ignoroval jsem jejich vzteklé troubení a ještě více přimáčkl na plyn, jako kdybych z motorky chtěl vykřesat i nemožné. Jako kdybych ze sebe chtěl dostat poslední nadechnutí.


Město duší - Hřbitov

16. října 2010 v 13:48 | Ewil |  Z "deníku" jedné duše
...
Zdravím zabloudilé duše :)

rozhodla jsem se po krátkém uvažování napsat článek na téma, které vystavil blog.cz. Hřbitov. Znám jedno místo a nejsem sama, kdo už měl šanci okusit jeho zvláštní atmosféru i kouzlo. A myslím, že si zaslouží zmínku. Lidé na něj dávno zapomněli. Nebo aspoň většina.

pod perexem...


Lycans academy

14. října 2010 v 18:47 | Ewil |  RPG
avatar
Právě probíhá registrace na RPG hře, kde byly stvořeny postavy Taylora a Jocelyn a dokonce se tam s nimi můžete setkat i "osobně".  
Registrace je otevřená a odkaz na ni najdete v levém menu na webové stránce Lycans academy. 
Pokud máte rádi adrenalin, trochu odreagování a hlavně zábavu, o kterou tam není nouze, jenom do toho.
Momentálně prochází akademie úpravami, ale brzy se to celé rozjede a začne.
Přidejte se :)

Dream

14. října 2010 v 17:29 | Ewil |  Vypuštěno do vesmíru
avatar
Zdravím :)
pevně doufám, že tohle je na nějakou dobu konečný layout. Hotový jsem ho měla brzy, ale to nakódování na blog, bylo vážně o nervy. Každopádně se mise zdařila a jsem s ním docela spokojená. Takže bych ráda, aby tu zůstal nějakou dobu.
Na to, abych něco napsala nebo opravila, zatím není moc chuť a když už, tak se věnuju Poutu, na které vás odkazuju. Uvažuju, že bych sem hodila pár úryvků s odkazem na stránku, kde se dá najít všechno.
Jak si užíváte podzim? Protože tenhle je naprosto pohádkový a skoro jsem si včera zavařila foťák, jak jsem cvakala. Udělám výběr z nej a rozhodně sem něco dám :)
Ewil