Září 2010

Fotky - 24.9. - 27.9. 2010

30. září 2010 v 23:50 | Ewil |  Fotím
...

Zdravím vás :)
po nějaké době přináším nové fotky, co jsem pořídila, když u nás byla Nins. Zkusila jsem vybrat ty, co se mi líbí nejvíc a druhá várka brzy přijde :)
co se týče psaní, prostě není chuť to dokončit, říkám to narovinu a bez mučení :D každopádně jsem teď hodně situovaná na již zmiňované Pouto, které najdete ZDE. A i s třetí kapitolou, co je daná nově.
A teď k fotkám...snad se budou líbit a za případné připomínky nebo komentáře, budu samozřejmě ráda :)
Ewil


Tutoriál - Jak jednoduše rozřezat layout

15. září 2010 v 15:09 | Ewil |  Grafika
...

A máme tu podzim.
Sychravé dny se násobí, ledový vítr nám proniká pod oblečení a hledá skulinku, aby se dostal až na kůži. Listí se tiše a poklidně snáší ze stromů a barví svět v typických barvách podzimu. Mám ráda babí léto a konec září, kdy to všechno má svou vůni. Jasnou.
Ale nebudu se tady rozplývat :)
Vytvořila jsem svůj první tutoriál. Snad je srozumitelný a je jednoduchý. Jak rozřezat layout a nezbláznit se z toho :D
Je to návod, jak to dělám já a asi nejjednodušší.
Ewil


Charaktery postav

5. září 2010 v 12:37 | Ewil |  Úsvit: Prokletí duší
...

Zdravím! :)
jelikož jsem se s vervou pustila do Úsvitu, rozhodla jsem se, že vám představím postavy, které se tam vyskytují. Začnu těmi hlavními a zbytek časem doplním, až najdu fotky vhodných adeptů, co by jim odpovídali :)
Upozornění: Úsvit prošel kompletní změnou! Od postav počínaje, až po děj a drobnosti. Jelikož postava Taylora (která se neshoduje s postavou Taylora Matthewse v příběhu Pouto) prošla největší průpravou, rozhodla jsem se, že mu i změním křestní jméno, abyste si ho nepletli s Taylorem z Pouta. Takže vám představuji Williama :)
Pod perexem najdete fotky a krátký dotazník ke každé postavě. Jinak první kapitola by se měla objevit co nejdřív, tak vyčkávejte :)
Ewil

Úsvit(Dawning) SOUNDTRACK

4. září 2010 v 2:32 | Ewil |  Úsvit: Prokletí duší
...

Zdravím všechny zabloudilce :)
jelikož mě chytlo vytváření soundtracků k tvorbě, tak jsem se rozhodla zvěčnit a zveřejnit písničky, při nichž vzniká Úsvit anebo se k němu vážou. Ty ten příběh dělají.
Takže kdo bude mít zájem, pod perexem jsou napsané názvy písniček, přihozený obal i soundtrack ke stažení :)
Příjemný poslech.

Ewil