Srpen 2010

Wonders of fantasy by Paige

28. srpna 2010 v 12:38 | Ewil |  Vypuštěno do vesmíru
...

 Zdravím všechny zabloudilce :)

Tak mám nový vzhled a jsem s ním naprosto spokojená. Narazila jsem na něj u Paige, takže ještě jednou a dodatečně děkuju autorce ;))
Myslím, že tu nějaký čas zůstane a pak se uvidí.
Tenhle týden nevím, kam dřív skočit, abych pravdu řekla. Navíc si lámu hlavou nad jedním článkem a brzy si podpálím pokoj, jak se mi z ní kouří :D Každopádně oficielně oznamuji, že do týdne, by tady mohla přibýt (konečně) nějaká ta kapitola k Úsvitu, plus něco k zaplnění rubrik :)
Ti, co jsou školou povinní - vyražte do boje! :D abych pravdu řekla, docela s chutí bych se k vám přidala. Ale což...nic není jednoduché a plnit si cíle, už vůbec ne.
Zatím se mějte ;)
Ewil

Malý "oživovací" článek

18. srpna 2010 v 21:33 | Ewil |  Vypuštěno do vesmíru
...

Zdravím vás :)
rozhodla jsem se pro malou oživovací injekci, aby tu nebylo tolik pusto a vy měli nějakou zábavu :D
co se týče psaní, tak jsem se teď z většiny pustila do nového projektu, co máme s Nins a v odkazech najdete stránku na Taylora a Jocelyn, kde píšeme společný příběh Pouto. Až doškrabeme třetí kapitolu, chtěla bych sem hodit nějaké úryvky ze všech tří a trochu "navnadit" a znát názor :) celý příběh si můžete přečíst tam.
Jinak sem přibydou brzy nějaké články, ráda bych dokončila pár kapitol Úsvitu, do kterýho jsem se s vervou pustila a pak je tady tak po týdnu zveřejňovala. Chci to mít napsané dopředu :) aspoň něco.
To je asi tak vše, co jsem chtěla oznámit. Možná se tu i zjeví nový layout, který s prosíkem žumrám na Paige, tak uvidím :)

Užívejte poslední týdny prázdnin ;)
Ewil