- POVÍDKY -

13. června 2010 v 0:17 | Ewil |  Povídky

Deník živlů
živly
Zařazení: Fanfiction ze světa Pána Prstenů (čtvrtý věk)
Kategorie: komedie/fantasy
Autor: Ninsie & Ewil
Varování: potenciální záchvaty smíchu a nevěřícné třeštění oči na monitor
Počet kapitol: kolem 20
Stav: rozepsaná

Děj: Vše začíná dávným slibem Arwen Elrondovi, že až nadejde vhodný čas, bude mít právo zasáhnout do výchovy jejích dětí, a dál pokračuje zoufalými pokusy o řádnou výchovu syna a dcer. Ukázalo se, že Elrond opět předvídal víc, než se dalo čekat a jako poslední záchrana se vrací do Roklinky, ze které hodlá udělat nápravné středisko pro nevycválané královské potomky. Kdo koho nakonec bude vychovávat? A co všechno se může stát, když se do někdejšího nejkrásnějšího elfského místa plného vzdělanosti a kultury dostane pohroma v podobě Eldariona, Eivinnen a Eiwin? S největší pravděpodobností nezůstane kámen na kameni.
pouto

Příběh čtěte ZDE!

V rubrice si můžete přečíst pouze úryvky.
Autorky: Ewilan & Ninsie
Děj: Ve společenství vlkodlaků a upírů vládne dusné napětí, kdy každá strana hledá spojence. Náhodné útoky vůbec nejsou tak náhodné, jak to na první pohled vypadá, a dvě hlavní Rady se spojují, aby společně připravily akci, na kterou vyšlou každá svého zástupce.
Mysleli si, že už se neuvidí, že všechno pohřbil čas. Jenže osud má jiné plány a klade jim do cesty jednu překážku za druhou, utahuje kolem nich smrtonosnou smyčku. Ti dva brzy zjistí, že minulost zdaleka nezadusila vše a na některou temnotu obyčejné světlo prostě neplatí.
Kapitoly: 20 - 25
Žánr: fantasy/horor/romance
Postavy: Taylor Matthews, Jocelyn Stockwood, Alexander W. Robertes, Seamus O'Callaghan, Eira O'Callaghan, Nathaniel Stockwood, Leiny Matthews, Michael Matthews, Margareth Stockwood, Imogen Stockwood, Malcolm Stockwood, Matt Woods, Jane West, Nicholas Raileigh, Morwenna d'Angouleme, Ionen L'efen a další
Motto: "Uprostřed temnoty může vidět jen srdce."
Stav: rozepsaná

Upozornění: Na celý příběh se vztahují přísná autorská práva!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.