Červen 2010

Ranní focení - Kapky

21. června 2010 v 16:02 | Ewil |  Fotím
...

Zdravím vás :)
včera ráno jsem po dlouhé době oprášila svůj malý foťáček a vyrazila jsem na zahradu zachytit pár okamžiků a detailů přírody. Miluju focení kapiček, takže jsem se skutečně na všech lístkách a kytkách vyřádila.
Kdo má zájem se podívat, najde několik foteček pod perexem a za komentáře budu ráda :) berte to s nadhledem, nejsem žádný profesionál, fotím si jen pro radost a pro sebe.
Za kopírování fotek na vás pošlu pekelníka a můj trest vás nemine.


Ninsie :)

13. června 2010 v 15:50 | Ewil |  Spřátelené
...

Začínám spřátelovat  :)
Nins patří naprosto neskrytě mezi hrstku mých oblíbených autorek. Pamatuju si, kdy začínala s blogem a vkládala na něj svou povídku Poslední - fanfiction na Pána prstenů, která mě pohltila. Byla jedna z mála, co ten svět dokázala opravdu věrohodně popsat. A pokračuje dál, příběhů tam najdete hodně a pokud hledáte něco, co vás strhne a upoutá, pak se určitě podívejte na její blog. :)

Návrat "ztracené"?

13. června 2010 v 13:47 | Ewil |  Vypuštěno do vesmíru
...

Jsem zpátky.
Tahle věta asi mluví za všechno. Jsem zpět, i když na jiné adrese, v níž jsem provedla malou změnu, aby v systému registrace jméno prošlo =) na minulé stránce jsem objasnila, proč se tam už nevrátím a za tím si stojím. Takže začínám tady a nově.
Popravdě mi blogový svět hodně chyběl, i když funguju na společném blogu, chtěla jsem něco svého =)
Co bych vám tak řekla...
Povídka Úsvit, kterou někdo z vás možná zná, prochází kompletním editem a hodně změnami, které snad už budou konečné. V rubrice na vás čeká už prolog, takže kdo má zájem, může si ho přečíst =)
Ráda bych později přidala nějaké básničky, krátké jednorázovky nebo ještě nějakou kapitolovku, to se ještě uvidí. Každopádně si myslím, že tohle zatím stačí a nebudu vás mást několika příběhy.
V rubrice můžete najít kolonku "RPG". V nejbližší možné době objasním, o co jde. Prozatím najdete v odkazech stránku, která vás odkazuje na společný blog,  co mám s Nins, kde pochopíte, o co se jedná.
Chtěla bych postupně přidávat nějaké fotky, co mi straší v počítači. Sice nejsem profesionál, fotím spíš tak pro sebe, ale na některé se snad dá i koukat.
Dál bych chtěla říct, že ne vždycky sem bude něco přibývat. Chci tím dát najevo, že bych nerada, aby se z toho stala povinnost. Blog mám pro sebe, pro vás a kdykoliv budu mít chuť, určitě tu něco najdete.
Zatím se mějte hezky, za komentáře budu ráda =)
Ewil

Prolog

13. června 2010 v 1:14 | Ewil |  Úsvit: Prokletí duší
...

Hodně změn, ale pořád stejný příběh.
Takže doufám, že tohle je poslední prolog, co k téhle povídce píšu.
Zmatený a nejasný?
Takový má být =) a je tam hodně odkazů.


pro zájemce pod perex


Who is Ewilan?

13. června 2010 v 0:57 | Ewil |  Ewilan
...

Rozhodla jsem se o sobě něco málo sesmolit. Upřímně, tyhle dotazníky moc nemusím. Většinou nevím, co tam mám psát =)
Tak kdo má zájem, stačí se podívat pod perex.


- POVÍDKY -

13. června 2010 v 0:17 | Ewil |  Povídky

Deník živlů
živly
Zařazení: Fanfiction ze světa Pána Prstenů (čtvrtý věk)
Kategorie: komedie/fantasy
Autor: Ninsie & Ewil
Varování: potenciální záchvaty smíchu a nevěřícné třeštění oči na monitor
Počet kapitol: kolem 20
Stav: rozepsaná

Děj: Vše začíná dávným slibem Arwen Elrondovi, že až nadejde vhodný čas, bude mít právo zasáhnout do výchovy jejích dětí, a dál pokračuje zoufalými pokusy o řádnou výchovu syna a dcer. Ukázalo se, že Elrond opět předvídal víc, než se dalo čekat a jako poslední záchrana se vrací do Roklinky, ze které hodlá udělat nápravné středisko pro nevycválané královské potomky. Kdo koho nakonec bude vychovávat? A co všechno se může stát, když se do někdejšího nejkrásnějšího elfského místa plného vzdělanosti a kultury dostane pohroma v podobě Eldariona, Eivinnen a Eiwin? S největší pravděpodobností nezůstane kámen na kameni.
pouto

Příběh čtěte ZDE!

V rubrice si můžete přečíst pouze úryvky.
Autorky: Ewilan & Ninsie
Děj: Ve společenství vlkodlaků a upírů vládne dusné napětí, kdy každá strana hledá spojence. Náhodné útoky vůbec nejsou tak náhodné, jak to na první pohled vypadá, a dvě hlavní Rady se spojují, aby společně připravily akci, na kterou vyšlou každá svého zástupce.
Mysleli si, že už se neuvidí, že všechno pohřbil čas. Jenže osud má jiné plány a klade jim do cesty jednu překážku za druhou, utahuje kolem nich smrtonosnou smyčku. Ti dva brzy zjistí, že minulost zdaleka nezadusila vše a na některou temnotu obyčejné světlo prostě neplatí.
Kapitoly: 20 - 25
Žánr: fantasy/horor/romance
Postavy: Taylor Matthews, Jocelyn Stockwood, Alexander W. Robertes, Seamus O'Callaghan, Eira O'Callaghan, Nathaniel Stockwood, Leiny Matthews, Michael Matthews, Margareth Stockwood, Imogen Stockwood, Malcolm Stockwood, Matt Woods, Jane West, Nicholas Raileigh, Morwenna d'Angouleme, Ionen L'efen a další
Motto: "Uprostřed temnoty může vidět jen srdce."
Stav: rozepsaná

Upozornění: Na celý příběh se vztahují přísná autorská práva!